Товар додано до кошику
Перейти до кошику 
Вхід у магазин
Зареєструватися Забули пароль?
Представтеся, будь ласка

Електронна пошта

Текст запитання

Представтеся, будь ласка

Номер телефону

Коментар

Представтеся, будь ласка

Номер телефону

0-800-30-24-24
безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів
(067) 284-24-24
відділ запчастин
(044) 331-41-10 (098) 924-24-24 (093) 600-60-02 (068) 824-24-24 (068) 824-24-24
Хочете дізнатися промокод і отримати знижку? Натискайте тут!
Меню
Зателефонувати
Популярні запити: HR2470 GA5030 HS7601
0-800-30-24-24
безкоштовно по Україні
(044) 331-41-10
Зворотній дзвінок
Режим роботи:
Пн-Пт: 08:30 - 18:00
Сб: 09:00 - 14:00
Нд: вихідний

Запчастини до інструменту Makita 3700B - купити в Києві, Україні

На цій сторінці є вибрані запчастини. Додати їх до кошику?

Додати запчастини до кошику  Не додавати запчастини
Для замовлення запчастин Makita, выберіть необхідні деталі на схемі чи в таблиці і підтвердіть замовлення внизу сторінки.
Замовлення запчастин Макіта
Всього на суму:0грн.
1 857337-4Фiрмова табличка з основними характеристикамипод заказ
3 159620-8Задній корпус двигуна999999 грн.
4 181021-2Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-5195 грн.
5 643550-8Ковпачок тримача щітки 5-820 грн.
6 666066-6POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5195 грн.
7 651472-8Вимикач ST220KDY-1520 грн.
8 645185-1Конденсатор серія LS1013, нова модель17 грн.
9 682502-4Захист кабелю гумовий 8-8540 грн.
10 687031-2Фіксуюча панель для кабеля17 грн.
11 911133-5Гвинт M4X187 грн.
12 528650-4FIELD ASS'Y 220Vпод заказ
13 211028-5Шарикопідшипник 627LB120 грн.
14 911200-6Гвинт M4x70 нова модель999999 грн.
15 263002-9Гумовий штифт 47 грн.
16 681614-0Ізоляційна прокладка17 грн.
17 511698-3Якір у зборі 220V999999 грн.
18 241516-8FAN 52под заказ
18 241615-6FAN 52под заказ
20 211236-8Шарикопідшипник 6002DDW нова модель210 грн.
21 253905-5Затисна шайба 2317 грн.
22 911133-5Гвинт M4X187 грн.
23 415132-4Корпус двигуна999999 грн.
24 763607-0Цанговий зажим 79 грн.
24 763607-0Цанговий зажим 79 грн.
25 763606-2Цангова гайка 6 мм для 906/3706109 грн.
26 252156-7Шестигранна гайка M5-87 грн.
27 911148-2Гвинт M4x259 грн.
28 941101-4Пласка шайба 57 грн.
30 251867-1Гвинт M5X3050 грн.
31 317788-8Тримач упора45 грн.
31 312396-0Тримач підпори999999 грн.
32 941151-9Пласка шайба 67 грн.
33 253903-9Затисна шайба 67 грн.
34 265763-7Гвинт М6х2517 грн.
34 251815-0Установочий гвинт M6x2540 грн.
35 341136-9Скобка999999 грн.
36 265135-6Гвинт із потайною коловкою М4х107 грн.
36 912116-8Гвинт з потайною голівкою M4x12999999 грн.
37 411113-6Плита основи модель450 грн.
38 418647-0Щиток для відведення стружки999999 грн.
38 411115-2Відбивач стружки999999 грн.
39 411114-4Протектор основи140 грн.
40 912112-6Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-67 грн.
41 251471-6Гвинт10 грн.
42 323495-3Ролик 11999999 грн.
42 324378-0Упорне кільце17 грн.
43 317789-6Направляюча36 грн.
44 941151-9Пласка шайба 67 грн.
45 253903-9Затисна шайба 67 грн.
46 265763-7Гвинт М6х2517 грн.
46 251815-0Установочий гвинт M6x2540 грн.
47 251819-2Гвинт M6999999 грн.
47 265764-5Гвинт М6999999 грн.
48 652102-4Шестигранна гайка M12999999 грн.
400 251919-8Гвинт M6x2017 грн.
401 253903-9Затисна шайба 67 грн.
402 941151-9Пласка шайба 67 грн.
403 343593-7Направляюча пластина999999 грн.
404 343594-5Паралельна підпора999999 грн.
405 934301-3Барашкова гайка M617 грн.
406 343577-5Направляюча шаблона D=10 d=8 h=10 для 3707/3708/3708F/RT0700C43 грн.
409 781003-0Гайковий ключ 10 мм44 грн.
410 781008-0Гайковий ключ 17 мм53 грн.
500 122391-0Пряма направляюча для 3707/3708153 грн.