Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину 
Вход в магазин
Зарегистироваться Забыли пароль?
Представьтесь, пожалуйста

Электронная почта

Текст вопроса

Представьтесь, пожалуйста

Номер телефона

Комментарий

0-800-30-24-24
бесплатно с мобильных и стационарных телефонов
(067) 284-24-24
отдел запчастей
(044) 331-41-10 (098) 924-24-24 (093) 600-60-02 (068) 824-24-24 (068) 824-24-24
Хотите узнать промокод и получить скидку? Нажимайте сюда!
Меню
Позвонить
Популярные запросы:HR2470GA5030HS7601
0-800-30-24-24
бесплатно по Украине
(044) 331-41-10
Обратный звонок
Режим работы:
Пн-Пт: 08:30 - 18:00
Сб: 09:00 - 14:00
Вс: выходной

Запчасти к инструменту Makita 1923B - купить в Киеве, Украине

На этой странице есть выбранные запчасти. Добавить их в корзину?

Добавить запчасти в корзину  Не добавлять запчасти
Для заказа запчастей Makita, выберите необходимые детали на схеме или в таблице и подтвердите заказ внизу страницы.
Заказ на запчасти Макита
Всего на сумму:0грн.
1 911148-2Гвинт M4x259 грн.
2 411019-8Захисний кожух для ременя90 грн.
3 225007-7Ремінь205 грн.
4 222125-2Ролик приводу двигуна 4-20L110 грн.
4 222008-6V-PULLEY 4-20Lпод заказ
5 222009-4V-PULLEY 4-37под заказ
5 222126-0Ролик приводу ножевого вала 4-37185 грн.
6 911136-9Гвинт M4X207 грн.
7 152198-0Щит підшипника860 грн.
8 263002-9Гумовий штифт 47 грн.
9 211062-5Шарикопідшипник 6000ZZ110 грн.
10 161045-4Ножевий вал1820 грн.
11 961003-8Запобіжне кільце S-77 грн.
12 210025-8Шарикопідшипник 627LLB80 грн.
13 285637-6Сепаратор підшипника 7-2117 грн.
14 241510-0FAN 52под заказ
15 511938-9Якір у зборі 220V1320 грн.
16 911586-8Гвинт M4X6020 грн.
17 911153-9Гвинт M4x288 грн.
18 411351-0Кожух ручки150 грн.
18 411304-9Кожух ручки155 грн.
19 646122-8Дросельна котушка40 грн.
20 651234-4Вимикач SGE206C180 грн.
20 651239-4Вимикач SGES206C205 грн.
21 251609-3Гвинт M617 грн.
22 187676-1Пластина барабана 1PC KP0810385 грн.
22 345001-4Пластина барабана385 грн.
23 251246-3Гвинт7 грн.
24 342430-2Регулювальна пластина40 грн.
25 263002-9Гумовий штифт 47 грн.
26 211061-7Шарикопідшипник 6000LLB90 грн.
27 961015-1Запобіжне кільце E-97 грн.
28 816601-2Шкала глибини17 грн.
29 271231-0Ручка регулювання 4695 грн.
30 681614-0Ізоляційна прокладка17 грн.
31 211028-5Шарикопідшипник 627LB120 грн.
32 263014-2Гумовий штифт 417 грн.
33 599322-8Статор у зборі 220V770 грн.
34 411306-5Обтічник999999 грн.
35 911128-8Гвинт M4x167 грн.
36 911133-5Гвинт M4X187 грн.
37 666066-6POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5195 грн.
38 682502-4Захист кабелю гумовий 8-8540 грн.
39 687031-2Фіксуюча панель для кабеля17 грн.
40 156592-8Корпус двигуна1340 грн.
41 941251-5Пласка шайба 109 грн.
42 251812-6Установочий гвинт M5X1040 грн.
43 342390-8Обмежувач глибини95 грн.
44 941101-4Пласка шайба 57 грн.
45 942101-7Пружинна шайба 57 грн.
46 924206-5Барашковий гвинт M5X1017 грн.
47 265006-7Гвинт M5X2517 грн.
48 857300-7Фiрмова табличка з основними характеристиками20 грн.
50 643550-8Ковпачок тримача щітки 5-820 грн.
51 181021-2Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-5195 грн.
52 421007-7Гумовий ущільнення36 грн.
53 411305-7Кришка корпусу двигуна80 грн.
54 912117-6Гвинт з потайною голівкою M4x127 грн.
55 165025-2Тримач ножевого вала999999 грн.
56 911226-8Гвинт M5X187 грн.
57 343948-6Кришка барабана100 грн.
58 231504-3Пружина ножевого вала 1020 грн.
59 951054-9Пружинний штифт 3-107 грн.
60 152464-5CHIP COVER COMPLETEпод заказ
60 411650-0Захисний екран від стружок80 грн.
61 911128-8Гвинт M4x167 грн.
62 911226-8Гвинт M5X187 грн.
63 312023-9Задня плита основи590 грн.
64 231004-3Пружина стиснення 1850 грн.
65 312024-7FRONT BASEпод заказ
65 316587-5Передня плита основи700 грн.
400 D-07945Набiр стругальних мiнi ножiв T.C.T. 82 мм (2 шт.)342 грн.
401 165259-7Направляюча для N1923B/1923H277 грн.
401 164432-6GUIDE RULEпод заказ
401 165581-2GUIDE RULEпод заказ
411 782209-3Торцевий ключ SW963 грн.
416 824944-8Пластмасовий кейс для транспортуванняпод заказ
416 824670-9Пластмасовий кейс для транспортуванняпод заказ
917 343947-8Підпора63 грн.
918 253807-5U-подібна шайба 517 грн.
920 A-86175Розвідна пластина 82 для міні-полотна135 грн.