Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину 
Вход в магазин
Зарегистироваться Забыли пароль?
Представьтесь, пожалуйста

Электронная почта

Текст вопроса

Представьтесь, пожалуйста

Номер телефона

Комментарий

0-800-30-24-24
бесплатно с мобильных и стационарных телефонов
(067) 284-24-24
отдел запчастей
(044) 331-41-10 (098) 924-24-24 (093) 600-60-02 (068) 824-24-24 (068) 824-24-24
Хотите узнать промокод и получить скидку? Нажимайте сюда!
Меню
Позвонить
Популярные запросы:HR2470GA5030HS7601
0-800-30-24-24
бесплатно по Украине
(044) 331-41-10
Обратный звонок
Режим работы:
Пн-Пт: 08:30 - 18:00
Сб: 09:00 - 14:00
Вс: выходной

Запчасти к инструменту Makita LH1040 - купить в Киеве, Украине

На этой странице есть выбранные запчасти. Добавить их в корзину?

Добавить запчасти в корзину  Не добавлять запчасти
Для заказа запчастей Makita, выберите необходимые детали на схеме или в таблице и подтвердите заказ внизу страницы.
Заказ на запчасти Макита
Всего на сумму:0грн.
1 141142-2Корпус редуктора2125 грн.
1 141629-4Корпус редуктора (новый)2000 грн.
2 262511-5Гумова втулка 617 грн.
3 251667-9Гвинт з шестигранною голівкою M8x7540 грн.
4 141144-8Кожух в зборі195 грн.
5 252103-8Шестигранна гайка M5-817 грн.
6 911223-4Гвинт M5x167 грн.
7 345423-8Розклинювальний ніж520 грн.
8 251644-1Гвинт з буртиком M840 грн.
12 226465-0Зубчасте колесо 42340 грн.
13 213621-1Кільце круглого перетину 4617 грн.
14 316821-3Щит підшипника115 грн.
15 211290-2Шарикопідшипник 6203LLB150 грн.
15 211282-1Шарикопідшипник 6203ZZ MT240150 грн.
16 285685-5Сепаратор підшипника 6450 грн.
17 911223-4Гвинт M5x167 грн.
18 322865-3Шпиндель220 грн.
19 224333-1Фланець 5395 грн.
20 257295-8Розпірне кільце 1640 грн.
21 224333-1Фланець 5395 грн.
22 265355-2Гвинт з фланцем M8x2050 грн.
23 343639-9Центральна пластина90 грн.
24 346516-4Центральний кожух63 грн.
25 266283-4Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x2040 грн.
26 231593-8Поворотна пружина 3617 грн.
27 453026-5Захисний кожух320 грн.
28 267136-0Шайба 520 грн.
29 911213-7Гвинт M5x127 грн.
30 265985-9Гвинт з внутрішнім шестигранником M645 грн.
31 265995-6Самонарізний гвинт 4x186 грн.
32 418620-0Кришка корпусу115 грн.
33 654561-8Контактна колодка95 грн.
34 631613-2Реуглятор плавного пуску770 грн.
35 265995-6Самонарізний гвинт 4x186 грн.
36 687052-4Фіксуюча панель для кабеля17 грн.
36 687124-5Фіксуюча панель для кабеля7 грн.
37 599519-9Статор у зборі 220-240V1680 грн.
38 418621-8Обтічник999999 грн.
39 211061-7Шарикопідшипник 6000LLB90 грн.
40 681640-9Ізоляційна прокладка20 грн.
41 516718-8Якір у зборі 220V1580 грн.
42 241909-9Вентилятор 8080 грн.
43 343641-2Фіксатор шпинделя63 грн.
44 211228-7Шарикопідшипник 6202DDW155 грн.
45 267280-3U-подібна шайба 1540 грн.
46 231297-2Пружина стиснення 917 грн.
47 324496-4Стопорний штифт110 грн.
48 266029-8Самонарізний гвинт 5x6550 грн.
49 418629-2Корпус перемикача440 грн.
50 265995-6Самонарізний гвинт 4x186 грн.
52 652772-9Реле1440 грн.
53 153996-5Затискна пластина43 грн.
54 266020-6Самонарізний гвинт 4x127 грн.
55 153995-7Ручка400 грн.
56 941201-0Пласка шайба 87 грн.
57 331683-8Труба 9-12640 грн.
58 860807-4Фiрмова табличка з основними характеристиками999999 грн.
58 864415-3Фiрмова табличка з основними характеристиками999999 грн.
59 911383-2Гвинт M6x6020 грн.
60 181044-0Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-15383 грн.
61 643650-4Ковпачок тримача щітки 6,5x1820 грн.
62 158561-5Комплект деталей корпусу двигуна нова модель670 грн.
63 682516-3Захист кабелю гумовий 9.3-8523 грн.
64 665865-3Кабель живлення 1,0-2-2,5340 грн.
65 165659-1Захист ножа160 грн.
66 911206-4Гвинт M5X107 грн.
67 272230-5Рукоятка затисна 5450 грн.
68 231955-0Стяжне кільце 1217 грн.
69 331682-0Болт М8х150110 грн.
70 265995-6Самонарізний гвинт 4x186 грн.
71 645190-8Шумоглушник17 грн.
72 418618-7Штифт43 грн.
73 443103-1Фетрове кільце17 грн.
74 253186-1Шайба 717 грн.
75 231025-5Пружина стиснення 87 грн.
76 418616-1Кнопка вмикання65 грн.
77 418617-9Кнопка вимикання65 грн.
78 231025-5Пружина стиснення 87 грн.
79 253186-1Шайба 717 грн.
80 443103-1Фетрове кільце17 грн.
81 418618-7Штифт43 грн.
86 231674-8Зворотна пружина 920 грн.
87 421589-9Ковпачок26 грн.
88 345427-0Фіксаторний важіль73 грн.
89 911113-1Гвинт M4x107 грн.
155 265954-0Самонарізний гвинт PT3x87 грн.
1001 122472-0Бокова підпора170 грн.
1001 122472-0Бокова підпора170 грн.
1002 122852-0Пилозбiрник для LS1016116 грн.
1003 122707-9Направляюча для LH1040/LH1040F/LS1040450 грн.
1004 257022-3Кільце 1650 грн.
1005 762001-3Трикутна лiнiйка для LS800DWB/2030/BLS82030 грн.
1006 122716-8Додаткова пластина175 грн.
1007 123101-8Тримач для LS1040/LS1040F/BLS713333 грн.
1008 JM21080290PUSH STICK53 грн.
1009 453727-5BLADE COVER310 грн.
1010 B-09020Пиляльний диск Т.С.Т. MAKBlade 260x30 60T1620 грн.
1011 782212-4Торцевий ключ SW1344 грн.
1013 122536-0Вертикальна затиск для LH1040/LH1040F/LS1040/LS1040F310 грн.
5005 346605-5CAM PLATEпод заказ
5006 266026-4Самонарізний гвинт CT 4x127 грн.
5007 346606-3GUARD PLATEпод заказ
5008 265011-4Гвинт M540 грн.
5009 253823-7Шайба 717 грн.
5010 231684-5TORTION SPRING 11под заказ
5011 251887-5Барашковий гвинт M6x1050 грн.