Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину 
Вход в магазин
Зарегистироваться Забыли пароль?
Представьтесь, пожалуйста

Электронная почта

Текст вопроса

Представьтесь, пожалуйста

Номер телефона

Комментарий

0-800-30-24-24
бесплатно с мобильных и стационарных телефонов
(067) 284-24-24
отдел запчастей
(044) 331-41-10 (098) 924-24-24 (093) 600-60-02 (068) 824-24-24 (068) 824-24-24
Хотите узнать промокод и получить скидку? Нажимайте сюда!
Меню
Позвонить
Популярные запросы:HR2470GA5030HS7601
0-800-30-24-24
бесплатно по Украине
(044) 331-41-10
Обратный звонок
Режим работы:
Пн-Пт: 08:30 - 18:00
Сб: 09:00 - 14:00
Вс: выходной

Запчасти к инструменту Makita LF1000 - купить в Киеве, Украине

На этой странице есть выбранные запчасти. Добавить их в корзину?

Добавить запчасти в корзину  Не добавлять запчасти
Для заказа запчастей Makita, выберите необходимые детали на схеме или в таблице и подтвердите заказ внизу страницы.
Заказ на запчасти Макита
Всего на сумму:0грн.
1 266374-1Самонарізний гвинт 4x257 грн.
2 265995-6Самонарізний гвинт 4x186 грн.
3 687054-0Фіксуюча панель для кабеля17 грн.
3 687149-9STRAIN RELIEF17 грн.
4 662971-5POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56под заказ
5 682506-6Захист кабелю гумовий 12-9020 грн.
6 688140-0Фільтр130 грн.
7 687010-0Ремінь4 грн.
8 645006-7Шумоподавлювач50 грн.
9 265995-6Самонарізний гвинт 4x186 грн.
10 416356-5Важіль для деблокування30 грн.
11 231026-3Пружина стиснення 47 грн.
11 233483-1Натискна пружина 4 LF1000, нова модель17 грн.
12 416404-0Кнопка вимкання36 грн.
13 651923-1Вимикач TG70B340 грн.
14 651941-9Вимикач V-15-2A5100 грн.
15 416357-3Важіль перемикача95 грн.
16 188063-7Корпус перемикача (правий + лівий)570 грн.
17 265995-6Самонарізний гвинт 4x186 грн.
18 861365-3Фiрмова табличка з основними характеристиками999999 грн.
19 911383-2Гвинт M6x6020 грн.
20 631947-3Контроллер1400 грн.
21 265995-6Самонарізний гвинт 4x186 грн.
22 416362-0Кришка корпусу двигуна120 грн.
23 265995-6Самонарізний гвинт 4x186 грн.
24 643650-4Ковпачок тримача щітки 6,5x1820 грн.
25 181044-0Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-15383 грн.
26 154569-7Комплект деталей корпусу двигуна730 грн.
27 596273-6Статор у зборі 220-240V1040 грн.
28 266044-2Самонарізний гвинт 5x6020 грн.
29 416361-2Обтічник33 грн.
30 211061-7Шарикопідшипник 6000LLB90 грн.
31 681642-5Ізоляційна прокладка180 грн.
32 516748-9Якір у зборі 220-240V1780 грн.
33 345574-7Фіксатор шпинделя95 грн.
34 253147-1U-подібна шайба 1513 грн.
34 267320-7U-подібна шайба 1517 грн.
35 211228-7Шарикопідшипник 6202DDW155 грн.
36 233467-9Натискна пружина 9 LF1000, нова модель17 грн.
36 231297-2Пружина стиснення 917 грн.
37 911113-1Гвинт M4x107 грн.
38 416006-2Важіль 10063 грн.
39 252192-3Гайка М10-1730 грн.
40 231266-3Пружина стиснення 517 грн.
40 231266-3Пружина стиснення 517 грн.
40 233465-3COMPRESSION SPRING 5999999 грн.
41 331691-9Розпірне кільце73 грн.
42 264005-6Шестигранна гайка M10-1723 грн.
43 253197-6U-подібна шайба 1017 грн.
44 911113-1Гвинт M4x107 грн.
45 816825-0Стрілка для градусів кутів20 грн.
46 265551-2Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев17 грн.
47 253804-1Шайба 617 грн.
47 267325-7Шайба 6 LF1000, нова модель17 грн.
48 257270-4Кільце 610 грн.
49 141540-0Плата480 грн.
50 265532-6Гвинт М1075 грн.
51 267323-1Шайба 167 грн.
52 141133-3Кронштейн1100 грн.
53 231681-1Зворотна пружина 34155 грн.
54 416358-1Втулка36 грн.
55 256488-4Штифт 773 грн.
56 233429-7Натискна пружина 77 грн.
57 271601-3Ручка 2020 грн.
58 951063-8Пружинний штифт 3-167 грн.
59 687049-3Фіксуюча панель для кабеля17 грн.
60 911113-1Гвинт M4x107 грн.
61 271319-6Ручка 40150 грн.
62 216030-3Сталева кулька 6 LF1000, нова модель7 грн.
62 216013-3Сталева кулька 67 грн.
63 257750-0Втулка 1380 грн.
64 257748-7Втулка 620 грн.
65 267313-4Ущільнювальна шайба 6 LF1000, нова модель17 грн.
65 267173-4Шайба 626 грн.
66 265552-0Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев17 грн.
66 922351-0Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев17 грн.
67 331689-6Регулювальна гайка175 грн.
68 922557-0Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев30 грн.
69 942251-8Пружинна шайба 107 грн.
70 941252-3Пласка шайба 107 грн.
71 257747-9Втулка 1020 грн.
72 265984-1Гвинт з внутрішнім шестигранником M650 грн.
73 267326-5Шайба 7 LF1000, нова модель7 грн.
73 253823-7Шайба 717 грн.
74 345553-5Упорна плита30 грн.
75 216004-4Сталева кулька 7.917 грн.
76 231038-6Пружина стиснення 617 грн.
76 233466-1Натискна пружина 6 LF1000, нова модель17 грн.
77 911113-1Гвинт M4x107 грн.
78 266085-8Гвинт з внутрішнім шестигранником M623 грн.
79 931502-4Шестигранна гайка M1017 грн.
80 942251-8Пружинна шайба 107 грн.
81 941252-3Пласка шайба 107 грн.
82 317889-2З'єднувальна деталь180 грн.
83 419277-0Сопло пилозбірника50 грн.
84 213460-9Кільце круглого перетину 3520 грн.
85 253197-6U-подібна шайба 1017 грн.
86 931302-2Шестигранна гайка M67 грн.
87 921342-8Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X259 грн.
88 257746-1Втулка 520 грн.
89 265550-4Гвинт з внутрішнім шестигранником M5х20999999 грн.
89 922231-0Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев999999 грн.
90 266085-8Гвинт з внутрішнім шестигранником M623 грн.
91 317887-6Додатковий кронштейн680 грн.
92 266377-5Гвинт М1065 грн.
93 912112-6Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-67 грн.
94 231836-8Зворотна пружина 417 грн.
95 453711-0Захисний кожух650 грн.
96 210043-6Пiдшипникпод заказ
96 211031-6Шарикопідшипник 608LLB90 грн.
97 961055-9Запобіжне кільце S-157 грн.
98 226600-0Зубчасте колесо 28300 грн.
99 254202-2Шпонка 417 грн.
100 257266-5Кільце 1520 грн.
101 213623-7Кільце круглого перетину 467 грн.
102 285846-7Фіксатор підшипника 25-36 LF100036 грн.
103 211228-7Шарикопідшипник 6202DDW155 грн.
104 317888-4Підшипниковий щит140 грн.
105 912222-9Гвинт з потайною голівкою M5x167 грн.
106 961201-4Запобіжне кільце S-4240 грн.
107 224333-1Фланець 5395 грн.
108 257295-8Розпірне кільце 1640 грн.
109 324543-1Шпиндель160 грн.
110 224400-2Гайка з фланцем 53155 грн.
111 265355-2Гвинт з фланцем M8x2050 грн.
111 266762-2HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X22под заказ
112 265534-2Гвинт з шестигранною головкою M8x8645 грн.
112 266763-0HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X97под заказ
113 942201-3Пружинна шайба 87 грн.
114 267312-6Шайба 8 LF1000 , нова модель17 грн.
116 163461-6Розклинювальний диск540 грн.
117 331690-1Тримач розклинювального ножа110 грн.
118 267312-6Шайба 8 LF1000 , нова модель17 грн.
119 252641-0Барашкова гайка M850 грн.
120 961011-9Запобіжне кільце E-47 грн.
121 154571-0Кожух пиляльного полотна2025 грн.
122 324497-2Шток50 грн.
122 324664-9GUARD SHAFTпод заказ
123 345554-3Напрямна60 грн.
124 345558-5Тримач напрямної55 грн.
125 911213-7Гвинт M5x127 грн.
126 267070-4Шайба 1017 грн.
126 267327-3Шайба 10 LF1000, нова модель20 грн.
127 231675-6Зворотна пружина 1120 грн.
128 265533-4Гвинт з шестигранною головкою M620 грн.
129 211031-6Шарикопідшипник 608LLB90 грн.
129 210043-6Пiдшипникпод заказ
130 267173-4Шайба 626 грн.
130 267313-4Ущільнювальна шайба 6 LF1000, нова модель17 грн.
131 961012-7Запобіжне кільце E-67 грн.
132 421589-9Ковпачок26 грн.
133 345552-7Фіксаторний важіль40 грн.
134 233467-9Натискна пружина 9 LF1000, нова модель17 грн.
134 231297-2Пружина стиснення 917 грн.
135 256855-3Шток 836 грн.
136 911113-1Гвинт M4x107 грн.
263 416364-6HANDLE999999 грн.
263 188063-7Корпус перемикача (правий + лівий)570 грн.
264 240003-4Вентилятор 8080 грн.
265 941152-7Пласка шайба 67 грн.
266 941152-7Пласка шайба 67 грн.
267 216413-7Упорний голчастий роликопідшипник 102450 грн.
268 253024-7Шайба 1017 грн.
269 267319-2Ущільнювальна шайба 6 LF1000, нова модель999999 грн.
269 253047-5Шайба 67 грн.
271 253047-5Шайба 67 грн.
271 267319-2Ущільнювальна шайба 6 LF1000, нова модель999999 грн.
272 267319-2Ущільнювальна шайба 6 LF1000, нова модель999999 грн.
272 253047-5Шайба 67 грн.
273 418931-3Ковпачок30 грн.
1001 122729-9Направляюча для LF10001337 грн.
1001 122729-9Направляюча для LF10001337 грн.
1002 122732-0Пилозбiрник для LF1000603 грн.
1002 122732-0Пилозбiрник для LF1000603 грн.
1003 122852-0Пилозбiрник для LS1016116 грн.
1004 122728-1Вертикальна затиск для LF1000538 грн.
1004 122728-1Вертикальна затиск для LF1000538 грн.
1005 122730-4Кутовий обмежувач для LF1000427 грн.
1005 122730-4Кутовий обмежувач для LF1000427 грн.
1006 123104-2TOP COVER ASS'Yпод заказ
1006 122731-2Верхнiй захисний кожух для LF1000677 грн.
1006 122731-2Верхнiй захисний кожух для LF1000677 грн.
1007 345555-1Стопорна пластина90 грн.
1008 416368-8Напрямна для відведення стружки83 грн.
1009 JM21080290PUSH STICK53 грн.
1010 762001-3Трикутна лiнiйка для LS800DWB/2030/BLS82030 грн.
1011 921322-4Гвинт із шестигранною головкою М6х1610 грн.
1012 783204-6Шестигранний ключ 6 мм14 грн.
1012 782230-2Ключ затяжний 13-3208 грн.
1014 B-09020Пиляльний диск Т.С.Т. MAKBlade 260x30 60T1620 грн.
1015 154580-9Тримач напрямної580 грн.
1017 783201-2Шестигранний ключ 3 мм63 грн.